Categorie: Tags: , ,

Arthur’s legacy is Belgisch blond biertje, hergist op fles (750 ml). Het is een limited edition, dus haast je naar de brouwerij of de supermarkt als je dit wilt proeven!

Het  is een fruitig biertje, gebrouwen op basis van de Belle Hélène peren met een subtiel vleugje kaneel.

Arthur’s legacy : Belle Hélène Limited Edition

(2 klantbeoordelingen)
Alcoholpercentage

7 %

Bierstijl

,

Brouwerij

Inhoud fles

75 cl

Land van herkomst

2 reviews for Arthur’s legacy : Belle Hélène Limited Edition

  1. Je beoordeling wacht op goedkeuring

    Viagra Online Bestellen Ausland

  2. Je beoordeling wacht op goedkeuring

    Problemi Propecia

  3. Je beoordeling wacht op goedkeuring

    Kamagra Nimes 100mg

  4. Je beoordeling wacht op goedkeuring

    Buy Albuterol Online India

  5. Je beoordeling wacht op goedkeuring

    Order Viagra

  6. Je beoordeling wacht op goedkeuring

    Le Viagra Est Il Rembourse En France

  7. Je beoordeling wacht op goedkeuring

    Online Prescriptions Canada

  8. Leander Vertenten

    Persoonlijk had ik iets meer verwacht van dit bier. De smaak is niet slecht maar het blies me ook niet omver. Dit is natuurlijk mijn persoonlijke mening omdat ik liever biertjes drink die meer inhoud hebben. Zeker de moeite om eens de proberen maar voor mij blijft het bij deze ene keer.

  9. Yentl Geldmeyer

    Arthur’s legacy is een biertje dat altijd in een leuke fles komt. Deze variant (Belle Hélène) heeft uiteraard een lichte peer-smaak. Ik vond persoonlijk dat je de peer niet zó goed proefde, het was eerder een subtiele toets. Lekker en fris, zeker een aanrader.

Add a review

Je e-mailadres zal niet getoond worden. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *